KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Čakovice.
Koupaliště Čakovice nabízí tobogán a dva bazény. Travnatá plocha v areálu pojme až tři tisíce návštěvníků
Koupaliště Čakovice. 
Autor / zdroj foto: Koupaliště Čakovice

Koupaliště Čakovice / Praha-Čakovice

Koupaliště Čakovice je venkovní koupaliště. Návštěvníkům nabízí tobogán a dva bazény dlouhé 50 metrů. První bazén je vhodný pro malé děti, na kraji je to spíše brouzdaliště a ani v nejhlubších místech není hluboký. Do tohoto bazénu také vede šestačtyřicetimetrový tobogán. Druhý bazén je vhodný pro plavce, i když v méně hluboké části člověk normálně stačí (maximální hloubka velkého bazénu je 2,5 metru).

Travnatá plocha v areálu koupaliště má kapacitu až tři tisíce návštěvníků. Starší lidé přivítají možnost posedět si na lavičkách ve stínu vzrostlých stromů, maminky s batolaty si oblíbily mělké brouzdaliště kolem bazénů.

Ke sportovnímu vyžití slouží tři ping-pongové stoly, plavecká dráha a pro děti ohraničený dětský prostor s herními prvky.

K občerstvení slouží prodejní stánky s nabídkou točených nealko, alko nápojů a piva, dále pak klobásky, hranolky, zmrzlina, cukrovinky apod.
Součástí je příjemné posezení na zahrádce s venkovním grilováním. Dále zde můžete zakoupit plavecké potřeby, rukávky, lehátka do vody, plavecké brýle, plavky i hračky do vody pro nejmenší, župánky a kosmetické prostředky po opalování.

Koupaliště má vlastní úpravnu vody a její kvalita je sledována jak vlastními pracovníky, tak i městskou hygienickou stanicí.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Čakovice.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.