PRAHA
Výtvarný ateliér Malování kreslení zve všechny zájemce na Podzimní tvořivý jarmark, který se koná v jeho prostorách v sobotu 3. listopadu v době od 14 do 16 hodin.
Jarmark je určený jak pro děti, tak pro dospělé. Po celém ateliéru budou pro vás a vaše děti připravená stanoviště, na kterých si bude možné postupně zkusit různé výtvarné techniky, každý z návštěvníků si domů odnese několik obrázků či výrobků s podzimní tematikou.
A jaké výtvarné úkoly vás čekají? Výroba létajícího draka ze špejlí a papíru, výroba lístečkových lucerniček, lesní figurky a zvířátka, podzimní akvarel (malování u stolu) či podzimní domalovávaná koláž (malování u stojanu).
Rodiče pomohou vyřezat halloweenské dýně, bude připravena ochutnávka koláčů a závinů s troškou svařeného vínka. Přítomný bude pan fotograf, který bude v průběhu Jarmarku dělat fotky, aby všichni účastníci měli hezké vzpomínky na společný příjemně strávený čas v ateliéru.
Máte v plánu dorazit? Napište na mail info@malovanikresleni.cz, aby pořadatelé věděli, kolik závinů mají napéct. Vstup mají všichni zdarma.
Pořadatelé hledají také zájemce, kteří by se chtěli zapojit do spolupořádání jarmarku. Ať už maminky či tatínky, kteří rádi pomůžou napéct nějaké koláče, připravit svůj vlastní výtvarný koutek či přijdou s vlastním nápadem, jak jarmark svou přítomností obohatit. Jakákoli aktivita je moc vítána.