AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků.
Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků.
9.4.2019

Útočil na záchranáře, strážníci u něj objevili drogy

PRAHA 5

Vozidlo sanitky a práce záchranářů se stala terčem útoku mladého muže. Vzdoroval i strážníkům. Ti u něj následně nalezli návykové látky.

V sobotu ve dvě odpoledne na pražském Andělu oslovil strážníky kolemjdoucí s tím, že na nedalekých velikonočních trzích mají záchranáři problém s agresivním mužem.

Řidič sanitního vozu hlídce dotyčného označil a uvedl, že se snažil nejdříve dostat dovnitř vozidla, poté do něj kopal a k tomu je častoval vulgárními výrazy. Opakované výzvy strážníků k prokázání totožnosti agresor ignoroval. Hlídka využila svého oprávnění a rozhodla o jeho předvedení na policejní služebnu za účelem zjištění totožnosti.

Při prohlídce, zda u sebe nemá zbraň, u něj strážníci nalezli něco zcela jiného. Sedmadvacetiletý muž měl po kapsách několik igelitových sáčků se sušinou a krystalickou látkou, připomínající marihuanu a extázi.

Případem se nyní zabývá Policie ČR.

Autor / zdroj: Irena Seifertová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Divadlo Na zábradlí v následující sezoně uvede pět premiér

Zatímco s plnou intenzitou běží aktuální sezona, která se v Divadle Na zábradlí nese ve znamení oslav 60. výročí založení, jasné kontury už má dramatu

Post

291. derby vítěze nepřineslo

Ačkoliv slávisté svého soupeře přestříleli, vítězství se nedočkali. Utkání 28. kola FORTUNA:LIGY skončilo remízovým výsledkem 1:1.

Post

Chelsea ukořistila těsné vítězství v závěru

Slávisté předvedli fantastický výkon a dlouho drželi proti Chelsea bezbrankovou remízu. O konečném výsledku rozhodl Alonsův gól v samotném závěru.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA